Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Суд поновив Насірова на посаді глави ДФС

Насірова просили поновити через порушення процедури під час звільнення. Йому також повинні будуть виплатити втрачені доходи.

Насірова просили поновити через порушення процедури під час звільнення. Йому також повинні будуть виплатити втрачені доходи.

Романа Насірова поновили на посаді голови Державної фіскальної служби України. Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва у вівторок, 11 грудня, повідомив народний депутат Андрій Журжій на своїй сторінці в Facebook.

Читайте на УкропНьюс: Песок на детских площадках в Днепре и Мариуполе содержит наибольшее количество тяжелых металлов среди промышленных городов – исследование

"Сьогодні Окружний адміністративний суд міста Києва скасував розпорядження КМУ про звільнення Насірова Р. М. з посади голови ДФС України, зобов'язавши відновити його і виплатити втрачені доходи", - повідомив нардеп.

Повне рішення суду поки відсутнє, але представник Насірова в суді повідомив, що просить поновити через порушення процедури під час звільнення.

Читайте також на УкропНьюс: Сервіс OpenStreetMap скасував рішення про «російський» Крим

"Судячи з поведінки одного з колегії суддів, суд сумнівався в достовірності факту існування в екс-голови ДФС України громадянства Сполученого Королівства. Дивує поведінка представників КМУ і ДФС України у цій справі. Майже на всі питання суду і представника Насірова відповідей вони фактично не надавали, а вказували, що інформацією не володіють, але посилалися, що така інформація міститься в тому чи іншому департаменті їх органу", - додав депутат.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту