Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Справа Скрипаля:названо ім'я другого підозрюваного

Bellingcat встановила справжнє ім'я другого підозрюваного в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки, який зараз відомий як Олександр Петров.

Bellingcat встановила справжнє ім'я другого підозрюваного в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки, який зараз відомий як Олександр Петров.

Ініціативна група Bellingcat у понеділок, 8 жовтня, повідомила справжнє ім'я Олександра Петрова - другого підозрюваного британською владою в отруєнні екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

За інформацією групи, цю людину звуть Мишкін Олександр Євгенович, і він є військовим медиком ГРУ.

"Зараз Bellingcat може повідомити, що вдалося остаточно встановити особу другого підозрюваного, який приїхав в Солсбері під ім'ям Олександра Петрова. У минулому звіті ми надавали докази, що "Олександр Петров" не може бути його справжнім ім'ям, що це таємний псевдонім співробітника російського агентства... зараз ми встановили, що "Олександром Петровим" насправді був доктор Мишкін Олександр Євгенович, військовий лікар на службі ГРУ", - зазначено в заяві Bellingcat.

Читайте також на УкропНьюс: Климпуш-Цинцадзе пожаловалась на проблему с выдачей британских виз украинцам

Раніше The Insider і Bellingcat оголосили, що підозрюваний в отруєнні Скрипалів, який назвав себе Руслан Боширов, є полковником ГРУ на ім'я Анатолій Володимирович Чепіга.

У РФ пообіцями перевірити нову інформацію про фігурантів справи Скрипалів і ще раз наголосили, що Петров і Боширов є цивільними особами.

Як повідомляв Кореспондент.net, у березні на території Великобританії були отруєні нервово-паралітичною речовиною колишній російський розвідник Сергій Скрипаль і його дочка.

Британія впевнена в причетності Росії до інциденту. В отруєнні Скрипалів підозрюють російських громадян Олександра Петрова і Руслана Боширова.

Читайте також на УкропНьюс: WSJ: из-за сбоя раскрыты данные сотен тысяч пользователей Google+

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту