Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Сестра Сенцова заявила, що він знаходиться "в передсмертному стані"

Сенцов "у вигляді компромісу" погодився приймати дві-три ложки живильної суміші в день, однак цього недостатньо

Український режисер з окупованого Криму Олег Сенцов, який голодує у російській колонії з 14 травня, перебуває на межі життя і смерті. Про це сказала британському виданню Independent його двоюрідна сестра Наталія Каплан.

Каплан заявила, що Сенцов знаходиться в "передсмертному стані.

Читайте на УкропНьюс: Суд предоставил иммунитет пяти свидетелям в деле Манафорта

"Ми не знаємо, скільки ще протягне, але нам сказали, що він вже в передсмертному стані. Просто диво, що голодування триває так довго", - цитує видання Каплан.

За її словами, Сенцов "у вигляді компромісу" погодився приймати дві-три ложки живильної суміші в день, але при його проблемах з серцем цього недостатньо.

Читайте на УкропНьюс: Зеленський привітав Усика з перемогою та висловився про звання Героя України: відео

Режисер Олег Сенцов був затриманий в Криму 11 травня 2014 року. Його звинуватили у підготовці теракту, а також у зберіганні зброї і вибухівки. Суд засудив Сенцова до 20 років колонії.

14 травня 2018 року Сенцов почав голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів. Подавати прохання про помилування він відмовився.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту