Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

США завдали потужний авіаудар у Сомалі – знищили 60 ісламістів Аш-Шабаб

У результаті удару американської авіації в Сомалі було вбито близько 60 ісламістів з угруповання Аш-Шабаб.

У результаті удару американської авіації в Сомалі було вбито близько 60 ісламістів з угруповання Аш-Шабаб.

«Американські військові у вівторок оголосили про здійснення результативного удару проти екстремістської групи Аш-Шабаб в Сомалі, у результаті якого було вбито близько 60 бойовиків», – йдеться у повідомленні.

Читайте на УкропNews: У Маріуполі двох росіян засудили за передачу таємних даних "ДНР"

Зазначається, що це був найбільший авіаудар США за цей рік. 21 листопада 2017 року були ліквідовані під час повітряного удару США близько 100 бійців руху Аш-Шабаб.

У заяві не було надано жодних додаткових відомостей про те, що саме було метою останнього удару, а командування США в Африці не відреагувало на запитання.

Читайте на УкропNews: Апелляционный суд оставил под стражей подозреваемых в покушении на одесского активиста Михайлика

У Сомалі в неділю, 14 жовтня, вшанували першу річницю нападу Аш-Шабаб – підриву смертником вантажівки, начиненої вибухівкою, в Могадішо, внаслідок чого загинуло більше 500 чоловік. Це був один з найжорстокіших нападів у світі після терактів 11 вересня 2001 року в США та найбільший екстремістський напад в Африці.

Як відомо, сомалійське повстанське угрупування Аш-Шабаб, створене у 2004 році, тісно пов’язане із терористичною організацією Аль-Каїда, і веде збройну боротьбу проти центрального уряду країни.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту