Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

США хочуть обмежити видачу грин-карток мігрантам

Адміністрація США оголосила про ініціативу, спрямовану на посилене обумовлення видачі віз і грин-карток прийнятим на прожиття легально в країні мігрантам.

Адміністрація США оголосила про ініціативу, спрямовану на посилене обумовлення видачі віз і грин-карток прийнятим на прожиття легально в країні мігрантам.

США можуть посилити контроль над процедурою видачі віз і грин-карток уже обжитим легально в Сполучених Штатах мігрантам. З такою ініціативою виступило Міністерство внутрішньої безпеки.

Відомство представило 447-сторінковий документ, що передбачає відмову здобувачам у раніше отримуваній соціальній підтримці, у тому числі недоступніть медичних послуг за програмою Medicaid, талонів на харчування чи соціального житла.

Читайте також на УкропНьюс: Затриманий вночі на кордоні громадянин РФ попросив притулку в Україні – Держприкордонслужба

У деяких випадках від претендентів затребують 10 тисяч доларів застави при розгляді заяви. Подібними заходами влада хоче отримати гарантію, що здобувач зможе самостійно себе забезпечувати.

Ініціативі належить пройти публічне обговорення, що може забрати близько року.

Читайте на УкропНьюс: Десантники 95-ї бригади ледь не зірвали військові навчання у Німеччині. Там не звикли до блискавичних дій

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп виступає із жорсткою критикою міграційного законодавства. Раніше американський лідер звинуватив Мексику в безконтрольній міграційній політиці.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту