Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Що робити з «євробляхою», якщо її неможливо легалізувати

В Україні вже вступили в силу нові правила розмитнення автомобілів на єврономерах. Але що робити власникам «євроблях», у яких немає грошей на розмитнення? Позбутися від таких машин можна кількома способами

В Україні вже вступили в силу нові правила розмитнення автомобілів на єврономерах. Але що робити власникам «євроблях», у яких немає грошей на розмитнення? Позбутися від таких машин можна кількома способами.

Продаж

Звичайно, найкраще продати нерозмитнену «евробляху», але попит на них серед українців впав, і тепер це зробити складніше. Тому можна спробувати виїхати в Польщу, і там знайти нового власника для своєї машини. Правда, останнім часом це стало зробити теж складніше, так як поляки знають про ситуацію з «євробляхами» в Україні. Часто поляки скуповують в українців «євробляхи» практично за безцінь. Українці змушені погоджуватися на такий нічим неприкритий «грабіж», в іншому випадку вони можуть взагалі залишитися ні з чим.

Читайте також на УкропНьюс: З Мукачева до Будапешта – потягом за шість годин: враження перших пасажирів

Здати на запчастини

Експерти вважають, що здача на запчастини – це не найгірший спосіб позбутися від автомобіля з європейської реєстрацією, якщо немає грошей на його розмитнення і не хочеться платити штрафи (а вони досить великі).

В цьому випадку, звичайно, власник «євробляхи» не зможе відбити всю суму, яку він за неї заплатив, але він все-таки отримає деякі гроші. У цьому випадку він може вважати, що відбувся «легким переляком».

Читайте також на УкропНьюс: Ситуация на Донбассе: 11 обстрелов, один военный ранен

Скоро українська поліція буде автоматично отримувати дані про час перебування в Україні «евроблях», і їх власники будуть отримувати штрафи вже через три дні після того, як закінчиться термін перебування.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту