Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

СБУ: З "ДНР" вивезений колишній "міністр АПК"

Проти чоловіка порушено кримінальну справу за статтею про створення терористичної групи. Зараз він співпрацює зі слідством.

Проти чоловіка порушено кримінальну справу за статтею про створення терористичної групи. Зараз він співпрацює зі слідством.

Співробітники контррозвідки СБУ вивезли з тимчасово непідконтрольної території Донецької області колишнього "міністра агропромислової політики та продовольства ДНР", якого самі сепаратисти звинуватили в розкраданні коштів і на деякий час позбавили волі.

Читайте на УкропНьюс: Сотник: Активісти захищають громадські цінності, а хто захистить їх?

Про це повідомляє прес-служба СБУ у вівторок, 25 вересня.

Зазначається, що чоловік приєднався до сепаратистів у вересні 2014 року. Спочатку він займався поставками добрив, паливно-мастильних матеріалів та інших товарів, закупівлею зерна та продукції сільського господарства. Згодом за пропозицією глави "ДНР" Олександра Захарченка очолив "міністерство агропромислової політики та продовольства".

Читайте на УкропNews: Эксперты ухудшили прогноз роста ВВП Украины - МЭРТ

У СБУ стверджують, що через конфлікт із Захарченко на ґрунті перерозподілу награбованого "міністр" був звинувачений у зловживанні службовим становищем, розкраданні коштів в особливо великих розмірах і на деякий час був поміщений під варту своїми ж спільниками.

В Україні проти чоловіка було порушено кримінальну справу за статтею про створення терористичної групи чи терористичної організації (ст. 258-3 КК України). Зараз він співпрацює зі слідством і дає свідчення про діяльність сепаратистів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту