Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Ryanair літатиме у ще одне українське місто

Аеропорт на півдні України розглядають як хаб. До кінця року кількість пасажирів там досягне 130-140 тисяч.

З міжнародного аеропорту Херсон вже найближчим часом будуть запущені рейси лоукостера Ryanair. Про це на прес-конференції у вівторок, 11 вересня, заявив радник міністра інфраструктури Юрій Гусєв, повідомляє Укрінформ.

"Я як радник міністра інфраструктури можу повідомити вам секретну інформацію - Ryanair буде літати в Херсоні", - заявив Гусєв.

За його словами, Ryanair, як і інші лоукости, сьогодні розглядає Херсон як хаб на півдні України".

Читайте також на УкропНьюс: В грунте на админгранице с оккупированным Крымом превышено содержание сульфатов и хлоридов, в воде Черного моря - растворенного кислорода, - Госэкоинспекция

Радник міністра інфраструктури зазначив, що зараз херсонський аеропорт, пасажиропотік якого вже перевищує 100 тисяч пасажирів, є найпривабливішим в Україні.

"Згідно з висновками міжнародної фінансової корпорації, яка проводила дослідження регіональних аеропортів України, пасажиропотік в аеропортах значно зростає, і аеропорт Херсона є найбільш привабливим", - підкреслив чиновник.

За його словами, стільки в Херсоні ще не літало пасажирів за час незалежності України.

Читайте на УкропNews: Збірна України завдяки чудо-голу на останніх хвилинах матчу перемогла Андорру

"До кінця року кількість пасажирів аеропорту Херсон буде вже 130-140 тисяч", - підкреслив Гусєв.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту