Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Росія проти моніторингу європейців на Азові

Росія згодна допустити одноразову поїздку європейських експертів у Керченську протоку, а не розміщувати постійну місію.

Росія згодна допустити одноразову поїздку європейських експертів у Керченську протоку, а не розміщувати постійну місію.

Про розміщення постійної міжнародної моніторингової місії в Керченській протоці не може бути й мови. Про це заявив у середу, 30 січня, заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін, повідомляє ТАСС.

"Про це й мови не може бути. Ми як жест доброї волі запропонували таку одноразову поїздку експертів, щоб вони потім доповіли своєму керівництву. Але, на жаль, це було сприйнято як запрошення до більш широкого танцю. Нас такий підхід не влаштовує", - заявив дипломат.

Читайте також на УкропНьюс: Луценко обиделся на Гриценко за слова о сыне и обозвал его "г..."

Карасін підкреслив, що позиція Росії з самого початку була зрозумілою і логічною.

"Ми в особі президента Путіна запропонували канцлеру Меркель, що якщо вони хочуть направити одноразову якусь групу для того, щоб подивитися, як йдуть справи на місці в Керченській протоці, то ми готові це організувати. Але ми категорично проти того, щоб це погоджувалося якось з багатостороннім форматом моніторингу, та ще включно з Україною, тобто, фактично, роздувати формат до повномасштабної, довгострокової місії", - підкреслив він.

Читайте на УкропNews: Російські пропагандисти на Донбасі знімають фейки про "порушення" з боку України, - розвідка

Нагадаємо, що під час візиту в Москву глава МЗС Німеччини Хайко Маас передав документ з пропозиціями щодо Керченської протоки міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову. Той, своєю чергою, заявив, що Росія не бачить можливості для участі України в будь-яких форматах щодо Керченської протоки.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту