Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Російський військовий експерт пояснив, чому загострення на Донбасі не буде

Новий сплеск російської агресії на Донбасі чи в іншій частині Європи зараз вкрай малоймовірний.

Таку думку висловив російський політолог та військовий експерт Олександр Гольц виданню "ГОРДОН". За його словами, останні висловлювання президента Росії Володимира Путіна свідчать про те, що країна не розглядає можливості відкритого військового втручання в будь-якому регіоні Європи.

"Будь-яка армія готується до війни. У цьому її функція в мирний час. Навряд чи можна про плани використання армії судити по її підготовці. Російська армія досить серйозно покращує свої якості. Я б виділив два моменти. Перший – це швидкість ухвалення рішень. Другий – здатність до швидкого розгортання. А вже як використовувати збройні сили – вирішують політики ", — заявив Гольц.

Читайте також: Глава Донеччини розповів, що змусить Путіна забрати свої війська з Донбасу

Читайте також на УкропNews: Марчук: на Донбассе скоро начнется отвод войск

Публічні заяви глави РФ останнім часом витримані в примирливому тоні, зауважив експерт.

І з останнього виступу Путіна на Санкт-петербурзькому форумі, і з попередніх заяв випливає, що РФ розраховує на скасування санкцій, веде якусь складну гру навколо мінських угод. У РФ з'явилися надії, що вдасться внести розкол між європейськими країнами з питання санкцій. Перекреслити ці зусилля нової військової авантюрою принаймні нелогічно, — сказав російський політолог.

Гольц виключив можливість наступу Росії на Донбасі для того, щоби пробити сухопутний коридор до Криму, про що заявляв перший заступник секретаря РНБО України Михайло Коваль.

"При всій симпатії до України як жертви агресії, українські керівники роблять все можливе і неможливе, щоби люди перестали відчувати цю симпатію. Заяви, які регулярно лунають з Києва, як вигук "вовки, вовки!" з притчі Толстого, врешті-решт приведуть до того , що на них взагалі ніхто не буде звертати уваги. Справа не в російській агресивності, а в тому, чи хочуть українські керівники, щоб їх сприймали серйозно", — сказав Гольц.

Читайте також на УкропNews: Валютные долги по ипотеке обещают перевести в гривну

Зазначимо, в українській розвідці 20 червня повідомили, що одразу декілька підрозділів проросійських бойовиків перевели до вищого ступеня бойової готовності.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту