Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Рита Ора знялася в одних рукавичках

На знімку співачка з'явилася в шкіряних високих рукавичках, прикривши частину грудей пальцями.

Британська 27-річна співачка Рита Ора показала відверті фото, на яких вона зображена в одних рукавичках. Знімки з'явилися на сторінці зірки в Instagram.

Читайте також на УкропНьюс: Крупнейший организм Земли находится под угрозой вымирания - ученые

В рамках фотосесії для журналу Clash зірка шоу-бізнесу знялася абсолютно голою. Ора показала два фото, одне в кольорі, інше чорно-біле. На одному Ора прикривається руками в червоних шкіряних рукавичках. Знімок співачка озвучила своїм новим треком Let Me Love You.

Читайте на УкропNews: Суд у справі Януковича перенесли: адвокати поїхали у Москву

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту