Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Процесуальні помилки які САП та НАБУ допустили у справі Насірова

Під час вручення повістки Насірову кілька раз був порушений КПК. Підозра була вручена після 22:00. Підозру зачитували за відсутності прокурора. Такі помилки дають аргументи професійним адвокатам для оскарження рішення в українському, а в перспективі у європейському суді.

Стаття 223 КПК.

4. Проведення слідчих (розшукових) дій у нічний час (з 22 до 6 години) не допускається, за винятком невідкладних випадків, коли затримка в їх проведенні може призвести до втрати слідів кримінального правопорушення чи втечі підозрюваного.

Стаття 278. КПК

1. Письмове повідомлення про підозру вручається в день його складення слідчим або прокурором, а у випадку неможливості такого вручення - у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень.

Процесуальні помилки детективів можуть пояснюватися їх непрофесійністю, але можуть свідчити і про запрограмований злив справи в майбутньому.

Є ще й третя версія – панічний поспіх напередодні аудиту НАБУ

У квітні виповнюється два роки, як Артем Ситник та Назар Холодницький були призначені на посади і почали активно використовувати фінансову допомогу США на створення нових структур. Однак до сьогодні НАБУ і САП не можуть похвалитися результативністю роботи.

• Група «антикорупціонерів» також годується біля НАБУ та САП, отримуючи як гранти сотні тисяч доларів для створення позитивного іміджу антикорупційних органів. Вони також персонально зацікавлені у позитивних висновках аудиту.

Читайте на УкропNews: Міжнародный суд ООН за позовом України проти Росії

НАБУ та САП навмисно активізувалися, бажаючи показати спонсорам, що гроші не пропали марно. Не виключно невдовзі ми почуємо про ще кілька справ.

• Недолік такого підходу полягає в слабкій підготовці доказової бази. Тому на наших очах розігрується PR-акція щоб показати, як «заважають» НАБУ. Головними перешкодами можуть призначити Президента, генпрокуратуру, суд і навіть адвокатів підсудних, що просто якісно виконують свою роботу

Ознаками PR-акції, що має показати перешкоди НАБУ можна назвати:

1. Днем оголошення підозри обрали вечір четверга, хоч було одразу зрозуміло, що останні два терміну 72 години (3 доби) припаде на суботу та неділю, коли суд не працюватиме в нормальному режимі. Дочекатись до понеділка, або оголосити підозру вранці у середу в САП ніхто не здогадався?

2. Розповідають, що перед тим, як Насіров ліг до лікарні, детективи проводили обшук у нього в кабінеті, але там підозру не оголошували – чекали, коли він поїде в лікарню?

3. Оголошували підозру в лікарні, що формально дало підстави для захисту стверджувати про хворобу підзахисного і навіть говорити про тортури.

4. За кілька годин до оголошення підозри про процесуальну дію навіщось спеціально оголосив Сергій Лещенко – невже для того щоб Насіров устиг доїхати до Феофанії?

5. Прокурори виявились не готові до стандартного ходу захисту – відводу судді. Зрозуміло, що це робилося для затягування справи і в неділю знайти іншого суддю, який розгляне відвод було неможливо. Але якби не громадськість, Насіров був би точно на волі, а НАБУ і САП розповідали б про страшний опір в суді?

Читайте також на УкропНьюс: Они стали жертвами российской агрессии в Украине: Геращенко назвал имена жертв катастрофы с машиной ОБСЕ на Луганщине

НАБУ і САП цілком свідомо програмують свій програш у цій справі, щоб потім розказувати про опір, який не дозволив їм два роки працювати ефективно.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту