Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Протести у Франції: затримано понад 1700 осіб

Тільки в Парижі були затримані 1150 осіб, з яких 619 ув'язнені. У багатьох знайшли зброю.

Тільки в Парижі були затримані 1150 осіб, з яких 619 ув'язнені. У багатьох знайшли зброю.

Кількість затриманих під час акцій протесту "жовтих жилетів" у Франції досягла 1726 осіб. Про це в неділю, 9 грудня, повідомив глава МВС країни Крістоф Кастанер, пише Капитал.

Зазначається, що щонайменше 1220 людей поміщено під варту. Найбільше затриманих у Парижі. Там, згідно з уточненими даними МВС, було затримано 1150 осіб, з яких 619 зараз перебувають у в'язниці. Під час огляду в багатьох було знайдено зброю.

Читайте також на УкропНьюс: Кремлевские боты дезинформировали пользователей Twitter о протестах во Франции, пытаясь усилить конфликт, - Bloomberg

Більшість людей, яких помістили під варту, підозрюються у змові з метою вчинення насильства або підбурювання до скоєння злочину.

Раніше повідомлялося про 1385 затриманих під час акцій протестів у Франції.

Читайте на УкропNews: Супрун попередила про небезпеку ртутних термометрів

Як повідомлялося, у Нідерландах відразу в декількох містах слідом за Францією і Бельгією також пройшли акції "жовтих жилетів".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту