Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Посол Австрії приїхала на Донбас

У зону ООС на Донбасі сьогодні прибула австрійська делегація на чолі з послом Австрії в Україні Герміна Поппелер.

У зону ООС на Донбасі сьогодні прибула австрійська делегація на чолі з послом Австрії в Україні Герміна Поппелер.

У район проведення операції Об'єднаних сил приїхала посол Австрії в Україні Герміна Поппелер. Про це у вівторок, 6 листопада, повідомляє прес-служба штабу ООС в соцмережі Facebook.

Читайте також на УкропНьюс: Український письменник Макс Кідрук потрапив у ДТП: фото

Як повідомив командувач ООС Сергій Наєв, який провів робочу зустріч з австрійською делегацією, за останній місяць зросла кількість мирних громадян, які загинули або були травмовані в результаті спрацювання вибухових пристроїв на непідконтрольній Україні території.

Наєв підкреслив, що противник продовжує обстріли населених пунктів, у тому числі, із застосуванням важкого озброєння. З початку операції Об'єднаних сил зафіксовано 58 обстрілів населених пунктів і 1 обстріл ділянки місцевості, в результаті яких загинули 5 цивільних осіб, 10 були поранені.

Читайте також на УкропNews: В "Приватбанке" рассказали как и сколько зарабатывают на "токсичных" кредитах

В кінці зустрічі командувач Об'єднаних сил зазначив, що загалом ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил, незважаючи на провокаційні дії противника і практичне використання коштів вогневого ураження, залишається складною, проте контрольованою.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту