Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Порошенко продає свій суднобудівний завод

Президент вирішив продати свій завод Кузня на Рибальському. Завод буде продано вітчизняному покупцеві.

Президент вирішив продати свій завод Кузня на Рибальському. Завод буде продано вітчизняному покупцеві.

Читайте на УкропNews: Порошенко призвал реформировать ООН для повышения эффективности миротворческой деятельности

Президент Петро Порошенко продає свій суднобудівний завод Кузня на Рибальському вітчизняному покупцеві після згоди Антимонопольного комітету. Про це повідомив прес-секретар глави держави Святослав Цеголко на своїй сторінці в Facebook увечері 25 вересня.

Читайте також на УкропНьюс: Миротворці на Донбасі є «вирішальним фактором для припинення конфлікту» – Порошенко в ООН

"Фонд Прайм Ессетс кепітал, який управляє активами Петра Порошенка, повідомив, що досяг принципової угоди про продаж заводу Кузня на Рибальському вітчизняному покупцеві. В разі, якщо Антимонопольний комітет надасть згоду і будуть вирішені всі формальності, угоду підпишуть і реалізують", - написав він.

Цеголко нагадав, що в січні 2016 року Порошенко передав свій найбільший актив, компанію Roshen, в довірчу власність Rothschild. У квітні минулого року менеджмент Roshen закрив Липецьку кондитерську фабрику в Росії і згорнув виробництво. А в Криму Севастопольський морський завод був конфіскований РФ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту