Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Порошенко почав переговори з Меркель

Президент України Петро Порошенко і канцлер Німеччини Ангела Меркель розпочали переговори у рамках Світового економічного форуму в Давосі.

Президент України Петро Порошенко і канцлер Німеччини Ангела Меркель розпочали переговори у рамках Світового економічного форуму в Давосі.

Про це повідомив прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

Читайте також на УкропНьюс: Предложения ОБСЕ о совместной с ООН миротворческой миссии на Донбассе обсудили на полях встречи Совмина организации в Милане в конце прошлого года

"Президент у Давосі почав переговори з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель", - написав Цеголко у Facebook.

Раніше в середу, 23 січня, в Давосі Порошенко зустрівся з директором Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Вони обговорили співпрацю України з фондом і нову програму Stand-by.

Читайте на УкропНьюс: Минэкономразвития призвало Порошенко ветировать продление моратория на продажу земли

Також сьогодні під час Всесвітнього економічного форуму Меркель заявила, що спір про постачання газу перебільшений. Німеччина купуватиме його не тільки в Росії, сказала канцлер.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту