Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Порошенко обіцяє воїнам ООС зарплати у 20 тисяч

Солдати на передовій отримуватимуть не менше 21 тисячі гривень, запевняє президент. Порошенко також обіцяє компенсації на житло.

Солдати на передовій отримуватимуть не менше 21 тисячі гривень, запевняє президент. Порошенко також обіцяє компенсації на житло.

Президент Петро Порошенко заявив, що дав доручення на 37% підняти грошове забезпечення військовослужбовцям. Про це він сказав під час поїздки до Львівської області у вівторок, 16 жовтня, повідомляє прес-служба глави держави.

"І якщо солдат отримуватиме не менше 10 тисяч гривень, а на фронті, на першій лінії - не менше 21 тисячі гривень, я думаю, що це вже той рівень, який точно свідчить про ті пріоритети, які є в державі", - заявив Порошенко.

Він також заявив, що фінансова компенсація на житло військовослужбовцям, які прослужили 25 років в армії, повинна бути достатньою для його придбання.

Читайте на УкропNews: Названа дата, когда украинцы наконец-то смогут оставлять номер при смене мобильного оператора

"Ми повинні захистити військовослужбовців. Якщо він прослужив 25 років в армії, то сума фінансової компенсації повинна бути достатня для того, щоб людина могла забезпечити себе з урахуванням можливого іпотечного кредитування ... житлом там, де вона хоче", - сказав Порошенко.

Президент також зазначив, що службове житло на території військових частин не повинно підлягати приватизації.

Крім того, він заявив, що в державному бюджеті повинні бути обов'язково передбачені кошти на виплату компенсацій пенсіонерам, які отримують пенсії нижче прожиткового мінімуму.

Читайте на УкропNews: Украинка Козлова уступила словенке Якупович в первом круге турнира в Люксембурге

Як повідомлялося, Порошенко доручив з 1 листопада почати забезпечувати солдатів гуртожитками або компенсувати гроші за житло.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту