Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Порошенко доповів про ситуацію з активістами Одеси

Президент поговорив про ситуацію з активістами в Одесі з генпрокурором та міністром внутрішніх справ. Президент Петро Порошенко відреагував на ситуацію з нападом на активіста Олега Михайлика в Одесі. Як повідомляє прес-служба глави держави, у понеділок, 24 вересня, Порошенко подзвонив головному лікарю лікарні, де перебуває потерпілий.

Президент поговорив про ситуацію з активістами в Одесі з генпрокурором та міністром внутрішніх справ.

Президент Петро Порошенко відреагував на ситуацію з нападом на активіста Олега Михайлика в Одесі. Як повідомляє прес-служба глави держави, у понеділок, 24 вересня, Порошенко подзвонив головному лікарю лікарні, де перебуває потерпілий.

"Головний лікар поінформував президента про стан здоров'я потерпілого від нападу Олега Михайлика. Петро Порошенко подякував лікарям за проведену роботу та надану активістові допомогу", - йдеться в повідомленні.

Читайте на УкропНьюс: В Норвегии поймали шпиона из России

Також президент провів телефонні розмови з генеральним прокурором Юрієм Луценком і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

"Керівники відомств поінформували главу держави про хід розслідування і про посилення складу слідчої групи першим заступником голови Національної поліції В'ячеславом Аброськіним, який зараз веде розслідування в Одесі", - повідомили в АП.

Читайте також на УкропNews: Свитолина узнала имя первой соперницы на турнире в Китае

Також повідомляється, що буде проведено координаційну нараду з питань боротьби зі злочинністю, і президент буде проінформований про результати.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту