Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Поліція посилить охорону церков на вихідних

Заходи пов'язані з тим, щоб не допустити можливих порушень громадського порядку та безпеки громадян.

Заходи пов'язані з тим, щоб не допустити можливих порушень громадського порядку та безпеки громадян.

Читайте на УкропНьюс: Нацрада позапланово перевірить "112 Україна" через ознаки розпалювання ворожнечі

Поліція посилить охорону порядку біля релігійних споруд на ці вихідні, 13-15 жовтня. Про це повідомив заступник глави Національної поліції України Олександр Фацевич, інформує прес-служба відомства в п'ятницю, 12 жовтня.

Читайте також на УкропNews: У Харківському пансіонаті для літніх людей санітарка побила пенсіонера

За словами Фецевича, такі заходи пов'язані з тим, щоб не допустити можливих порушень громадського порядку та безпеки громадян, які беруть участь у святкуванні Дня захисника України або в релігійних богослужіннях з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці.

"Необхідно наблизити наряди до всіх культових споруд, зорієнтувати всі наряди груп реагування патрульної поліції, поліції особливого призначення і звертати увагу на всі культові споруди без винятку, без приналежності до конфесій", - наголосив Фацевич.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту