Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Податковий комітет закликав Парубія винести завтра на голосування законопроекти про "євробляхи"

Комітет ВР з питань податкової та митної політики закликав спікера парламенту Андрія Парубія включити у порядок денний на завтра законопроекти про авто на іноземних номерах.

"Я щойно говорила з членами комітету, ми написали лист голові парламенту Парубію Андрію Володимировичу про те, що всі члени комітету вимагають включення у порядок денний на завтра цих проектів законів і розгляд їх по суті у першому читанні. Мені здається, що ми не маємо права піти на канікули без розгляду цих законопроектів", - сказала Южаніна.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту