Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Під льодами Антарктиди знайшли мертві організми

Проби були взяті з озера, розташованого під кілометровим шаром льоду. Вчені намагаються з'ясувати, звідки вони там взялися.

Проби були взяті з озера, розташованого під кілометровим шаром льоду. Вчені намагаються з'ясувати, звідки вони там взялися.

Під час дослідження підльодовикового озера Мерсер вчені виявили величезну кількість останків живих організмів. Про це повідомляє Science Alert.

Дослідження проводили в рамках експедиції на озеро Мерсер, розташоване за 600 кілометрів від Південного полюса. Фахівці пробурили в кризі практично кілометрову свердловину і опустили туди прилад, який взяв зразки бруду і води з озера.

Читайте також на УкропNews: "Переходы" церковных приходов имеют политическую природу — обозреватель

Вчені виявили останки ракоподібних, раковини діатомових водоростей і мікроскопічних тварин, схожих на тихоходок. Раніше вважалося, що в таких умовах можуть існувати тільки бактерії.

Також виявлені тканини рослин або грибів. Фахівці поки не знають, звідки там взялися останки живих організмів і коли вони там жили.

Читайте на УкропNews: Элла Либанова: "Элита сначала раскрала собственность, а потом навязала выгодную ей модель экономики"

За однією версією, живі організми існували в водоймах Трансантарктичних гір, недалеко від озера Мерсер під час відступу льодовиків протягом останніх 10 тисячі років. За іншою версією - це сталося 120 тисяч років тому.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту