Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Парафіяни РПЦ не зможуть молитися на Афоні

Віряни РПЦ не зможуть молитися і причащатися в храмах на горі Афон у Греції, бо Афон є канонічною територією Константинопольського патріархату.

Віряни РПЦ не зможуть молитися і причащатися в храмах на горі Афон у Греції, бо Афон є канонічною територією Константинопольського патріархату.

Віряни Російської православної церкви не зможуть молитися і причащатися в храмах на горі Афон у Греції через розрив відносин між Московським і Константинопольським патріархатами. Про це сказав прес-секретар Патріарха Московського і всієї Русі Кирила священик Олександр Волков.

Читайте також на УкропNews: Іспанія – Англія: відео голів та огляд матчу

"Афон є канонічною територією Константинопольського патріархату з усіма наслідками цього", - сказав Волков.

Він пояснив, що розрив відносин між Московським і Константинопольським патріархатом, про який Синод РПЦ заявив у понеділок, для "вірних нашої Церкви означає, що відтепер і надалі до зміни позиції Константинополя і, відповідно, перегляду своєї позиції Російською Церквою, вони не зможуть брати участі в богослужіннях, причащатися, молитися в храмах Константинопольського патріархату, брати участь в інших таїнствах".

Читайте також на УкропNews: Збірна України виборола п'яте золото на юнацьких Олімпійських іграх-2018

Волков зазначив, що не став би називати те, що трапилося, новим Великим розколом.

"Я б не став так голосно називати всі ці рішення, які були ухвалені сьогодні. Втім, звичайно, трагічність того, що відбувається, очевидна для всіх. І ми з глибоким болем констатуємо, що Константинопольський патріархат зробив ті кроки, які змусили Російську православну церкву сьогодні припинити євхаристійне спілкування з Константинополем. Продовження спілкування неможливо відтепер і надалі до відмови Константинопольського патріархату від ухвалених ним антиканонічних рішень", - сказав він.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту