Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Ощадбанк нарахував Росії $180 млн штрафу

Рішення міжнародного арбітражного суду щодо спору між Ощадбанком і Росією може бути примусово виконано в 154 юрисдикціях, зазначив Андрій Пишний.

Рішення міжнародного арбітражного суду щодо спору між Ощадбанком і Росією може бути примусово виконано в 154 юрисдикціях, зазначив Андрій Пишний.

Державний Ощадбанк вже нарахував Росії 180 млн доларів штрафних санкцій за рішенням Міжнародного арбітражу в Парижі про компенсацію 1,3 млрд доларів збитків банку після анексії Криму.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на голову правління Ощадбанку Андрія Пишного у четвер, 6 грудня.

"Станом на зараз сума нарахованих відсотків становить близько 180 мільйонів доларів США. Кожен день до цієї суми додається близько 100 тисяч доларів США", - сказав Пишний.

Він зазначив, що Росія не визнає винесеного рішення, проте є норми міжнародного права, які визнає весь світ.

Читайте також на УкропНьюс: В Северной Корее обнаружили новую ракетную площадку и модернизацию старой

"Його рішення є остаточним і обов'язковим для сторін. Сторони зобов'язані виконувати арбітражне рішення без зволікання", - додав банкір.

За його словами, Росія не може оскаржити рішення арбітражу відповідно до процедури апеляції, а лише шляхом подачі позову про його скасування, але підстави для скасування подібних рішень у законодавстві Франції дуже обмежені.

"Ми будемо шукати майно РФ або державних компаній країни-агресора в інших державах по всьому світу, накладати на них арешт і реалізовувати. Рішення міжнародного інвестиційного арбітражного суду щодо спору між банком і Росією може бути примусово виконано в 154 юрисдикціях", - підкреслив Пишний.

Нагадаємо, 26 листопада Ощадбанк повідомив, що арбітражний суд у Парижі прийняв рішення задовольнити вимогу про компенсацію збитків у зв'язку з втраченими в Криму інвестиціями. Сума відшкодування складе 1,3 млрд доларів плюс відсотки, які будуть нараховуватися з моменту винесення рішення до моменту фактичної компенсації.

Читайте також на УкропНьюс: Волонтер Ксюша Киевская собирает средства на подарки ко дню Святого Николая для детей, пострадавших из-за войны

Наступного дня стало відомо, що Росія не визнає рішення арбітражу за позовом Ощадбанку про компенсацію збитків на $1,3 млрд і спробує його оскаржити.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 15 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту