Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Названі терміни об'єднавчого собору в Україні

Вселенський патріархат підтвердив свій намір надати томос про автокефалію Українській православній церкві.

Вселенський патріархат підтвердив свій намір надати томос про автокефалію Українській православній церкві.

Об'єднавчий собор Української православної церкви відбудеться в грудні. Про це йдеться в повідомленні секретаріату Синоду Вселенського патріархату, опублікованому в понеділок, 19 листопада.

Читайте на УкропНьюс: У нас с Гройсманом столкнулись позиции по реформированию ГФС: он срывал мои инициативы с целью сохранить свой "коммерческий интерес", - Данилюк о причинах его увольнения

Зазначається, що в рамках підготовки до Синоду Вселенського патріархату 27-29 листопада 2018 Константинополь нагадує про своє рішення надати томос про автокефалію Українській православній церкві.

"Поки йде процес підготовки святого собору Православної церкви України, конкретна дата в грудні 2018 року представлена ​​для підтвердження і оголошення святим і священним Синодом Вселенського патріархату", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на УкропNews: В ПА НАТО поддержали украинскую правку об осуждении строительства Крымского моста

Нагадаємо, що 11 жовтня Константинополь розпочав надання автокефалії церкві в Україні. А на початку листопада президент Петро Порошенко і Вселенський патріарх Варфоломій підписали угоду про співпрацю та взаємодію між Україною і Вселенським патріархатом.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту