Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Названа дата падіння астероїда Апофіс на Землю

Астрофізики стверджують, що шанс прямого потрапляння та знищення всього живого мізерно малий, але він є.

Астрофізики стверджують, що шанс прямого потрапляння та знищення всього живого мізерно малий, але він є.

У NASA астрофізики провели нові розрахунки траєкторії астероїда Апофіс і назвали точну дату його падіння на Землю. Про це повідомляє Express.

Читайте також на УкропНьюс: "Киркоров в юбке": неудачный наряд Ани Лорак раскритиковали в сети

Фахівці пророкують "катастрофічні зміни" для планети в разі зіткнення з космічним тілом. Згідно з новими розрахунками Лабораторії реактивного руху NASA, астероїд Апофіс вріжеться в Землю 13 квітня 2036 року.

Читайте також на УкропНьюс: Держкіно розпочало формування Українського Оскарівського комітету

Можливість того, що астероїд "прямим потраплянням" вб'є життя на планеті, складає один до чотирьох мільйонів.

Також наголошується, що NASA спостерігає ще за 817-ма потенційно небезпечними тілами, які колись можуть зіткнутися із Землею.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту