Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Настав час для миру в Україні

Спецпредставник США по Україні в річницю Мінських угод оцінив їхнє виконання Російською Федерацією.

Спецпредставник США по Україні в річницю Мінських угод оцінив їхнє виконання Російською Федерацією.

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер у річницю підписання Мінських угод у вівторок, 12 лютого, заявив, що прийшов час для миру в Україні.

"Протягом чотирьох років Росія продовжує щодня порушувати Мінські угоди. Прийшов час для встановлення миру в Україні", - написав Волкер у Twitter.

Він нагадав, що чотири роки тому Росія підписала Комплекс заходів по виконанню Мінських угод, що містить пункт про припинення вогню 14 лютого. Але приблизно через тиждень сепаратистами було захоплене місто Дебальцеве.

Читайте на УкропNews: Новичок Шахтера Бондаренко сможет восстановиться к ответному матчу с Айнтрахтом

Нагадаємо, 12 лютого 2015 року учасники програми Тристоронньої контактної групи за підсумками переговорів у Мінську підписали Комплекс заходів по виконанню Мінських угод.

Ці домовленості, зокрема, передбачали негайне і всеосяжне припинення вогню в окремих районах Донецької та Луганської областей і його суворе виконання; відведення всіх важких озброєнь обома сторонами на рівні відстані з метою створення зони безпеки шириною мінімум 50 км одна від одної для артилерійських систем калібром 100 мм і більше, зони безпеки шириною 70 км для РСЗВ і шириною 140 км для РСЗВ Торнадо-С, Ураган, Смерч і тактичних ракетних систем Точка У.

Читайте на УкропNews: В день проведения съезда адвокатов Украины в моей квартире и офисных помещениях планируется проведение обысков, - Гречковский

Окрім того, передбачалося відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України у всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в перший день після місцевих виборів і завершитися після всеосяжного політичного врегулювання; виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців з території України під наглядом ОБСЄ; роззброєння всіх незаконних груп.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту