Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Набувають чинності мита США на товари з Китаю

Вашингтон вводить 10% мита на китайські товари вартістю 200 мільярдів доларів, які зростуть в наступному році до 25%. З понеділка, 24 вересня, набувають чинності мита в розмірі 10% на ввезені з Китаю в США товари, загальна вартість яких оцінюється в 200 мільярдів доларів.

Вашингтон вводить 10% мита на китайські товари вартістю 200 мільярдів доларів, які зростуть в наступному році до 25%.

З понеділка, 24 вересня, набувають чинності мита в розмірі 10% на ввезені з Китаю в США товари, загальна вартість яких оцінюється в 200 мільярдів доларів.

Раніше повідомлялося, що президент США Дональд Трамп також має намір розпочати третій етап реалізації обмежувальних заходів і ввести додаткові мита в розмірі 267 мільярдів доларів, якщо Пекін вживатиме заходів.

Читайте також на УкропНьюс: У них немає результатів, – Луценко жорстко розкритикував НАБУ

У Білому домі пояснили, що мита, які вводяться з 1 січня наступного року, зростуть до 25%.

У відповідь Китай вирішив вжити заходів і підвищив митні тарифи на американські товари на 60 мільярдів доларів і подав скаргу до СОТ.

Нагадаємо, раніше американський лідер розкритикував принципи торгівлі Китаю зі США.

Читайте на УкропNews: Нигерийские пираты захватили 12 моряков швейцарского судна, в том числе украинца

Невдоволення президента викликає торговий дисбаланс між країнами, який, за оцінками Вашингтона, становить 500 мільярдів доларів на користь Китаю.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту