Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

На півдні Африки випав сніг

Також були опубліковані фото, на яких жирафи і слони йдуть на тлі засніжених дерев.

У Мережі з'явилися фото жирафів і слонів, які йдуть на тлі дерев, вкритих товстим шаром снігу.

У Південно-Африканській Республіці, в природному заповіднику Sneeuberg Nature Reserve, випав сніг. Про це в неділю, 9 вересня, повідомила спільнота Cyclone of Rhodes у Facebook.

Читайте також на УкропNews: Джокович стал чемпионом US Open

Зазначимо, що заповідник Sneeuberg Nature Reserve розташований в Східно-Капській провінції ПАР на півдні африканського континенту.

Нагадаємо, на початку липня в Африці вже випадав сніг. Тоді аномальні опади здивували жителів околиць кедрових гір в Південній Африці.

Читайте на УкропНьюс: Зидан: cкоро вернусь к тренерской работе

Як повідомлялося, літній снігопад був зафіксований також 1 липня в високогір'ї Карпат на кордоні Закарпатської та Івано-Франківської області.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту