Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

НАТО не визнає анексії Криму Росією, однак це не привід для ізоляції, - Столтенбернг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Північноатлантичний альянс, як і раніше, не сприймає приєднання Криму до Росії, але це, на його думку, не привід ізолювати Росію. Про це Столтенберг заявив на саміті НАТО, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми як і раніше не визнаємо приєднання Криму, втручання у вибори інших країн, але через це не можна ізолювати Росію", - сказав Столтенберг.

За його словами, приклади, коли "Росія втручалася у внутрішні справи інших держав, ми (НАТО, - ред.) бачили в Солсбері, в Чорногорії".

"Для мене це не аргумент на користь ізоляції Росії. Щоб ми перестали розмовляти з Росією. Я думаю навпаки, коли відносини напружені, важливо розмовляти з Росією, щоб знизити напруженість", - сказав Столтенберг.

Читайте на УкропНьюс: Отруєння "Новачком": другий потерпілий вийшов з критичного стану

Він висловив упевненість в необхідності діалогу з Росією, "навіть якщо НАТО не вірить у поліпшення відносин".

"Ми повинні говорити з Росією, щоб вибудувати складні стосунки", - зазначив він.

Також у НАТО констатують присутність російських військ на території сусідніх держав.

Новини за темою: Чіткі сигнали чи удари у спину? Чого чекати Україні від саміту НАТО

Читайте на УкропНьюс: В сети заметили сходство между знаками отличия украинских пограничников и символами боевиков "ДНР"

"Ми бачимо, що Росія використовує війська проти своїх сусідів - України, Грузії, навіть Молдови, так, ми бачимо цю активність. НАТО і Росія співпрацювали багато років з різних питань, тому що Росія також наш сусід, - з військових питань, питань кордону... моя позиція щодо Росії полягає в тому, що Альянс повинен бути сильним, ми повинні бути єдині і збільшувати інвестиції в оборону. Діалог з Росією треба продовжувати, тому що вона залишається нашим сусідом", - сказав генсек НАТО.

При цьому він підкреслив, що не варто забувати про анексію Криму, кібератаки, втручання у внутрішню політику інших країн, проте "щоб змінити ситуацію на краще, необхідно використовувати всі інструменти".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту