Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Міжнародный суд ООН за позовом України проти Росії

Позов України до Міжнародного суду ООН проти Росії — поданий 16 січня 2017 року представником України до Міжнародного суду ООН з метою притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України.

Спочатку суд буде визначати підслідність справи міжнародному суду ООН. Україна спирається на дві конвенції: про усунення всіх форм дискримінації та про протидію тероризму.

• Насамперед цей процес потрібен, щоб привернути увагу до питань порушення прав людини в Криму, зокрема кримськотатарського народу. Україна також прагне визнання Росії - країною, яка підтримує тероризм.

Щодо формулювання, що Росія «підштовхнула озброєне повстання проти української влади» - воно не завдає шкоди Україні, адже світ давно переконаний, що Росія здійснює озброєну агресію проти України. Цьому є сотні доказів і це загальноприйнята пануюча думка в світі.

Читайте на УкропНьюс: За сутки на Донбассе погиб один украинский военный, трое получили ранения, - Мотузяник

Звичайно судові розгляди в міжнародному суді ООН не завжди закінчувались перемогою позивачів:

• Тбілісі подававав позов до суду ООН проти Росії за фінансування тероризму у Абхазії та Південній Осетії – через два роки розгляду суд заявив, що справа не у його підслідності.

• Нікарагуа виграла суд у США, які визнали винними у фінансування повстанців, але репарації так і не були виплачені, бо США заблокувала виконання рішення суду в РБ ООН.

Читайте також на УкропNews: Одесса задыхается от ядовитого дыма: горит бытовая химия на одном из рынков города, появились фото

Проте перехід до судового розгляду стримуватиме Росію від подальших порушень прав кримських татар. Крім того це стане інформаційним приводом для згадок Криму в світових та європейських ЗМІ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту