Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Мільярдер Безос запустив незвичайну ракету

Незвичайну ракету компанія Blue Origin запустили вже 10 разів. Вона призначена для туристичних суборбітальних польотів.

Незвичайну ракету компанія Blue Origin запустили вже 10 разів. Вона призначена для туристичних суборбітальних польотів.

Ракета New Shepard для туристичних суборбітальних польотів має потовщений вид і несе нагорі капсулу для пасажирів з величезними ілюмінаторами, повідомляє Ліга.net.

У середу, 23 січня, о 17:07 за Києвом приватна компанія Blue Origin американського мільярдера Джеффа Безоса 10-й раз запустила в околиці лінії Кармана багаторазову ракету-носій New Shepard.

На відміну від двох попередніх випробувальних польотів, цього разу весь "трюм" був забитий науково-дослідницькою апаратурою: NASA за своєю програмою Flight Opportunities Program викупило всі місце в пасажирській капсулі.

Читайте також на УкропНьюс: Подконтрольный РФ суд в оккупированном Крыму арестовал местного жителя Кадырова, задержанного ФСБ как "охранника Ленура Ислямова"

Капсулу і маршову ступінь ракети контрольовано і м'яко повернули на Землю.

Серед апаратури - техніка та матеріали для 9 експериментів як за державними програмами США, комерційними розробками, так і для академічних досліджень в умовах мікрогравітації.

Двигун BE-3 (Blue Engine 3) працює на водні та кисні. Під час 110-секундного польоту він розвиває тягу до 490 кілоньютон. Потім щабель відокремлюється від капсули і самостійно сідає за допомогою двигуна.

Читайте на УкропНьюс: Смартфон ASUS ZenFone Max Pro (M2) виходить на український ринок: ціна

Розрахована на 6 пасажирів кабінка ще якийсь час летить по інерції вгору, досягаючи лінії Кармана (умовна межа між атмосферою і космосом, близько 100 км) і виходячи за неї, після чого здійснює посадку на парашутах.

Нагадаємо, 11 січня SpaceX запустила ракету Falcon 9 з десятьма супутниками. Перший ступінь ракети-носія Falcon 9 успішно приземлився на морську платформу в Тихому океані.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту