Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Макрон закликав змінити модель світового порядку

Модель, при якій ООН лише засуджує порушення основ світопорядку, замість того, щоб його захищати, зжила себе, вважає французький лідер.

Модель, при якій ООН лише засуджує порушення основ світопорядку, замість того, щоб його захищати, зжила себе, вважає французький лідер.

Президент Франції Еммануель Макрон закликав створити нову модель світового порядку замість зразків, що існували після Другої світової війни і які себе зжили. Про це він заявив у вівторок, 25 вересня, виступаючи на 73 сесії Генасамблеї ООН, повідомляє Інтерфакс Україна.

"Настав час подивитися заново на сьогоднішній світ. Світопорядок стикається зі складнощами в саморегуляції: економічні, фінансові і кліматичні проблеми, як і раніше, актуальні", - зазначив Макрон.

З його слів, ООН часто не захищала права, а лише засуджувала їхнє порушення.

Читайте на УкропНьюс: УПЦ МП не має права "виганяти" екзархів з України, - представник Константинополя

Лідер Франції заявив, що світовій спільноті, ймовірно, необхідно "створити нову модель і новий світовий баланс".

"Після Другої світової війни протягом декількох століть ми бачили світовий баланс, який був заснований на блоках країн. Потім це були наддержави. І тепер ми спостерігаємо нову нестабільність у світі, яка характеризується існуванням декількох центрів сили", - зазначив французький лідер.

На його думку, новий світопорядок має базуватися на світовому та регіональному співробітництві.

При цьому президент Франції назвав суверенітет країн і рівність людей найважливішими принципами, які повинні дотримуватися.

Читайте також на УкропНьюс: В Киеве на Бессарабском рынке произошел пожар

Нагадаємо, сьогодні також генеральний секретар ООН Антоніо Гутерреш заявив, що світовий порядок стає все більш хаотичним.

Як відомо, 25 вересня в Нью-Йорку почалися основні заходи сесії Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй. Весь тиждень у стінах міжнародної організації будуть виступати голови і представники держав. Участь у них візьме і президент України Петро Порошенко.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту