Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

МВФ знизив вимоги до України

Вимоги МВФ щодо реформ у найближчі два роки будуть виконані, вважають аналітики агентства.

Вимоги МВФ щодо реформ у найближчі два роки будуть виконані, вважають аналітики агентства.

У новій програма МВФ stand-by на 3,9 млрд доларів міститься менше вимог до структурних реформ в Україні, ніж попередній. Про це пише РБК-Україна з посиланням на публікацію міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor's Global Ratings.

Як наголошується в повідомленні агентства, затвердження програми stand-by відбудеться до кінця 2018 року після затвердження парламентом бюджету на 2019 року і схвалення з боку керівництва МВФ.

Читайте на УкропNews: За незаконное ношение военной формы хотят штрафовать на 3400 гривен, - законопроект

"Наскільки ми розуміємо, метою нової програми є надання Україні фінансування у складний електоральний період 2019 року; вона сприятиме підтримці політики, спрямованої на збереження макроекономічної стабільності. Програма враховує політичні реалії і тому буде менш амбіційною, порівняно з поточною програмою МВФ, у тому, що стосується вимог щодо структурних реформ", - йдеться в повідомленні.

В агентстві нагадали, що темпи проведення реформ в рамках виконання вимог програми розширеного фінансування МВФ (EFF), затвердженої в 2015 році, сповільнилися, і з березня 2017 року дію програми було призупинено.

"Ми вважаємо, що після проведення парламентських виборів у жовтні 2018 року процес формування коаліції, ймовірно, буде утруднений. При цьому не виключено, що новий уряд може поставити під питання умови програми МВФ і вимагати проведення додаткових переговорів. Проте, з огляду на обмежені можливості України залучати зовнішнє фінансування і значні потреби в погашенні валютного боргу в найближчі два роки, ми прогнозуємо, що вимоги МВФ загалом будуть виконані", - наголошується в повідомленні.

Читайте також на УкропНьюс: Несмотря на повышение, цена на газ в Украине все еще не рыночная, - Коболев

Також агентство підтвердило суверенні рейтинги України на рівні В-/В, зі стабільним прогнозом.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту