Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Лобода "засвітилася" на концерті Rammstein у РФ

Українській співачці і лідеру німецького колективу приписують роман. Жоден з них цю інформацію не коментує.

Українській співачці і лідеру німецького колективу приписують роман. Жоден з них цю інформацію не коментує.

Українська співачка Світлана Лобода з'явилася на закритому концерті групи Rammstein у Москві.

Фронтмена колективу Тилля Ліндеманна називають коханим Світлани Лободи. Тому її появу на концерті сприйняли, як побачення з Тиллем.

Читайте на УкропNews: Медики назвали ранні симптоми раку печінки

За даними видання, українська співачка приїхала до головного входу клубу, де проходив концерт. Співачка з'явилася зі старшою дочкою Євою. Дитину на концерт не пустили через вікові обмеження.

Сама Лобода нібито дивилася виступ з VIP-ложі, а потім усамітнилася з Тиллем Ліндеманном у гримерці. Знімати на концерті було строго заборонено, тому фото- або відеодоказів зустрічі зірок немає.

Читайте також на УкропНьюс: Керченська криза: США поставили на місце прибічників думки, що винні обидві сторони

Тилля Ліндеманна вважають батьком молодшої дочки Світлани Лободи Тільди, хоча сама українка не підтверджує цей факт і приховує ім'я свого коханого. Раніше повідомлялося, що лідер Rammstein забрав Лободу з лікарні в Москві після того, як їй зробили операцію.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту