Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Кремль відреагував на рішення Вселенського Патріахату

Росія буде захищати інтереси православних в Україні "виключно політико-дипломатичним шляхом", стверджує Дмитро Пєсков.

Росія буде захищати інтереси православних в Україні "виключно політико-дипломатичним шляхом", стверджує Дмитро Пєсков.

Російська влада має намір захищати інтереси православних в Україні в разі загострення ситуації в зв'язку з рішеннями синоду Вселенського патріархату. Про це сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє Интерфакс в п'ятницю, 12 жовтня.

"У випадку, якщо країни, що розвиваються, увійдуть в русло протиправних дій, то, звичайно, як Росія всюди захищає інтереси російських і російськомовних, то так само, і про це неодноразово говорив Путін, Росія захищає інтереси православних", - заявив Пєсков.

На питання, яким чином Росія буде захищати інтереси православних, Пєсков відповів: "Винятково політико-дипломатичним".

Читайте також на УкропНьюс: Олимпийская чемпионка Подкопаева: "Для меня Россия - агрессор. Я не могу поехать в Донецк на могилу бабушки и деда"

Також він висловив крайню стурбованість рішеннями, прийнятими напередодні в Константинополі.

"Ми знаємо про жорстку і послідовну реакції Російської православної церкви на ті рішення, які були озвучені вчора з Константинополя. І ми неодноразово раніше говорили, що ми вкрай стурбовані тим, що планувалося зробити кроки, здатні внести розкол в православний світ", - сказав Пєсков.

Нагадаємо, 11 жовтня на засіданні Синоду Вселенського патріархату було прийнято рішення продовжити процедуру надання Томосу про автокефалію Українській православній церкві. Таким чином, офіційно запущена процедура надання автокефалії Українській церкві.

Також Священний синод Вселенського патріархату зняв анафему з патріарха Філарета, а також прийняв рішення про визнання незаконною анексії Київської митрополії в 1686 році.

Читайте також на УкропНьюс: Ведуча каналу Україна роздяглася для Playboy

У РПЦ заявили, що такими діями Вселенський патріарх переходить червону межу і катастрофічно порушує єдність світового православ'я.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту