Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Кабмін встановив держзамовлення на навчання у вишах 191,1 тисяч осіб

Кабінет Міністрів встановив державне замовлення на навчання у вищих навчальних закладах - 191,1 тис. осіб в 2018 році. Рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні.

Згідно з документом, загальний обсяг держзамовлення встановлено на рівні 191 100 осіб, з них підготовка на денній формі навчання - 171 355 осіб.

Читайте на УкропНьюс: В Украину не пустили российского актера Макарского и запретили въезд на три года

Зокрема, обсяг держзамовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" становить 39,2 тис. осіб.

Обсяг на підготовку за кваліфікаційним рівнем "бакалавр" встановлено на рівні 79 тис. осіб "магістр на підставі рівня бакалавра" - 62,7 тис. чоловік.

Читайте також на УкропNews: Начинаем экспертизу для установления причины детонации миномета "Молот", - Матиос. ФОТО

Прийом до аспірантури буде становити 4,4 тис. осіб, а в докторантуру - 476 осіб.

Разом з цим в 2018 році забороняється перерозподіл держзамовлення між галузями.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту