Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Гройсман заборонив міністрам спілкуватися із представниками РФ без погодження з МЗС

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від міністрів погоджувати будь-яке спілкування з Російською Федерацією. Про це він сказав на засіданні Кабінету міністрів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від міністрів погоджувати будь-яке спілкування з Російською Федерацією. Про це він сказав на засіданні Кабінету міністрів.

Читайте на УкропНьюс: В телефоне нашли фото обнаженного ребенка: на Киевщине пенсионер в течение трех лет развращал 12-летнюю девочку

"Прошу зауважити, колеги, що на такі речі (листування з представниками РФ, - ред.) ви маєте, по-перше, одразу реагувати. По-друге, жоден з вас не має мандату брати участь у будь-яких розмовах з країною-агресором і нашим ворогом... І всі такі речі, запити провокаційні тощо координувати з Міністерством закордонних справ. І діяти тільки в межах тих директив і мандатів, які надає уряд", - сказав він.

Читайте на УкропNews: Маск обурився, що рятувальникам у Таїланді не підійшла його міні-субмарина

Зазначимо, що така вимога надійшла після інформації в одному з українських ЗМІ про листування міністра енергетики Ігоря Насалика з першим заступником директора корпорації "Росатом" Кирилом Комаровим щодо співпраці у сфері енергетики.

Самий Насалик під час засідання стверджував, що ця інформація є фейком і листа було направлено "не напряму, а до Міністерства закордонних справ". Крім того, за словами міністра, в листі йдеться не про можливу співпрацю, а про розірвання договорів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту