Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Голос за Порошенка на Донбасі коштує 300 грн - соцмережі

У Мережі з'явилося відео, де вчителів змушують голосувати за чинного главу держави за 300 гривень.

У Мережі з'явилося відео, де вчителів змушують голосувати за чинного главу держави за 300 гривень.

У Мережі з'явилося відео з однієї зі шкіл Донецької області, на якому вчителів відкрито агітують голосувати на майбутніх президентських виборах за чинного президента Петра Порошенка. Відео розмістила в Youtube Анна Філь.

Читайте на УкропНьюс: Минздрав не бует объявлять эпидемию кори в Украине

На ньому чоловік закликає "правильно і обдумано" голосувати на виборах, в зворотному випадку можна "не пройти атестацію". Чоловік також говорить, щоб на вибори приходили самі і приводили знайомих, оскільки "один благодійний фонд" обіцяє заплатити 300 гривень за людину.

Читайте також на УкропНьюс: Искусственный интеллект научили «читать мысли»

"Ми зобов'язані підтримати чинного президента", "300 грн від одного благодійного фонду або буде погано", "раджу Вам, наприклад, і Вам подібним не лізти на рожен", - заявляє чоловік.

Раніше повідомлялося, що мешканку Одеської області посадили на п'ять років за підкуп виборців. Вартість голосу виборця оцінили в 600 грн, які видавали частинами - 200 грн громадяни отримували перед голосуванням, а інші - після їхнього проведення. Як повідомлялося, поліція відкрила 19 кримінальних проваджень щодо порушень, зафіксованих на виборах в ОТГ, які відбулися 29 квітня.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту