Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

"Голос Кремля": яка країна виступила проти доповіді щодо гібридної війни з Росією у ПА НАТО

У Парламентській асамблеї НАТО представники сербського парламенту єдині виступили проти доповіді британського парламентаря Лорда Джоплінга "Протидія гібридним загрозам Росії". Однак вони не мали права голосувати проти ухвалення доповіді.

У Парламентській асамблеї НАТО представники сербського парламенту єдині виступили проти доповіді британського парламентаря Лорда Джоплінга "Протидія гібридним загрозам Росії". Однак вони не мали права голосувати проти ухвалення доповіді.

Так, Геращенко зазначає, що у доповіді йшлося про конкректні факти гібридної війни Росії проти України, Грузії, Британії, інших країн. Також висвітлювались конкретні пропозиції для відсічі гібридним методам Кремля.

Читайте також на УкропНьюс: Украинская дзюдоистка Черняк завоевала "золото" Гран-при в Гааге

Доповідь одноголосно підтримана Комітетом з цивільного виміру та безпеки ПА НАТО, на її основі буде ухвалено резолюцію асамблеї... Єдині, хто в брутальній манері виступили проти доповіді (але не мали права голосувати проти її ухвалення) – це представники сербського парламенту,

– написала вона.

Читайте також на УкропНьюс: В Киеве радикалы сорвали марш за права трансгендеров

Геращенко також зауважила, що реакція сербського парламенту є прикладом "голосу Кремля". За її словами, у Галіфаксі він переконував, що "це весь світ воює з Москвою, що Крим не вкрали, а там був референдум, що на Донбасі нікого немає, що в Солсбері теж нікого не було і МН 17 не збивали".

"Це був типовий приклад гібридної війни проти світу , яку веде Москва, в тому числі за допомогою своїх лобістів і адвокатів, інспірованих в різні інституції і асамблеї", – наголосила Геращенко.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту