Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Генштаб пояснив появу дронів біля складів

Запуски дронів проходили в рамках планових антитерористичних навчань з метою перевірки надійності охорони об'єктів підвищеної небезпеки.

Запуски дронів проходили в рамках планових антитерористичних навчань з метою перевірки надійності охорони об'єктів підвищеної небезпеки.

На цьому тижні Міністерство оборони виявило безпілотники поблизу складів ракетно-артилерійського озброєння військових частин ЗСУ в Запорізькій і Черкаській областях. Охорона складів відкрила вогонь по дронах і затримала осіб, які їх запустили, повідомляє Генштаб.

"Мобільні групи військових частин обстежили прилеглі території та затримали осіб, які керували дронами. Негайно було повідомлено підрозділи Служби безпеки України та Національної поліції України в зоні їхньої відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Читайте на УкропНьюс: В Херсоне прощаются с активисткой Екатериной Гандзюк

Однак, як з'ясувалося згодом, запуски дронів проходили в рамках планових антитерористичних навчань з метою перевірки надійності охорони об'єктів підвищеної небезпеки.

"Особовий склад чергових змін діяв чітко і впевнено, виконуючи бойові завдання з охорони й оборони зазначених військових об'єктів", - заявили в Генштабі.

Читайте на УкропNews: Ігор Ласточкін поділився пікантною історією про інтимні пропозиції від чоловіків

Нагадаємо, 5 листопада військові заявили, що знешкодили безпілотний літальний апарат у забороненій зоні поблизу одного з арсеналів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту