Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Есмінець США зайшов у спірні води Японського моря

Маневр покликаний кинути виклик надмірним морським претензіям Росії, зазначили в американських ВМС.

Маневр покликаний кинути виклик надмірним морським претензіям Росії, зазначили в американських ВМС.

Американський ракетний есмінець USS McCampbell проплив у середу, 5 грудня, у спірних водах Японського моря в безпосередній близькості до затоки Петра Великого на півдні Приморського краю Росії, де знаходиться Владивосток. Про це повідомила прес-секретар Тихоокеанського флоту, лейтенант ВМС США Рейчел Макмарр, передає CNN.

"McCampbell проплив у безпосередній близькості до затоки Петра Великого, щоб кинути виклик надмірним морським претензіям Росії і відстояти права, свободи та законне використання моря, яким користуються Сполучені Штати та інші нації", - підкреслила МакМаррі.

Читайте також на УкропNews: В США установили перед зданием суда пародию на Рождественский вертеп

Представник ВМС вказала, що США не визнають російських претензій на води цієї частини Японського моря і вважають цю територію міжнародною, оскільки вона знаходиться більш ніж за 12 миль від берегової лінії РФ.

Зазначається, що військовий корабель США здійснив маневр, що називається у ВМС "Свободою навігації".

"Ці операції демонструють, що Сполучені Штати будуть літати, плавати і діяти всюди, де це допускається міжнародним правом. Це стосується як Японського моря, так і інших місць по всьому світу", - заявила Макмарр.

Читайте також на УкропNews: ОБСЕ насчитала более 60 танков на оккупированном Донбассе

Нагадаємо, після інциденту в Керченській протоці в НАТО заявили, що Росія не мала ніяких підстав застосовувати силу проти українських кораблів, а в суден України та інших держав є право на вільний прохід у Чорному й Азовському морях.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Вівторок, 19 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту