Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Дев'ять днів нових відчуттів, або Дуже серйозний текст про подорожчання проїзду в Києві

Ти не повіриш, але на фото поїзд в сьогоднішньому київському метро. А всього-то треба було підвищити ціну за проїзд. А ви не вірили. Якісь недовірливі люди пішли, чесне слово

Приходить сьогодні редактор, говорить: "Слухай, зелений. У нас всі зайняті, з тебе текст про подорожчання проїзду. Дуже серйозний і бажано аналітичний. І не роби такі очі, це не тому що ти чорн…зелений".

З мене, звичайно, той ще серйозний автор, але так вже і бути, спробуємо (заодно може і трохи пожартуємо. А що ще робити залишається).

З 14 липня в Києві діють нові тарифи на проїзд в громадському транспорті. Аргументація перед підвищенням була вже класичною: найдешевше метро у Всесвіті, треба підвищувати зарплати, треба ремонти, якість покращувати, закуповувати вагони тощо.

Люди, звичайно, не сильно зраділи перспективі платити більше за проїзд, особливо пам'ятаючи, що щось таке про "покращувати якість" їм говорили і минулого, і позаминулого разу (а в результаті поліпшень особливо і не помітно). Деякі навіть протестували.

Читайте на УкропНьюс: Які речі псують сон: перелік

Але в підсумку ці протести станом на зараз нічого не поміняли. Тарифи зросли, ажіотаж, черги були, хіба що майбутнє судове засідання з цього приводу в наявності (але ми то з вами приблизно уявляємо результат, правда ж?).

При цьому, громадське обговорення всієї ось цієї теми було теж класичним (тобто ніяким). Його підсумком були лише дві враховані пропозиції з 153-х (ще дві врахували "частково").

Але, якщо громадське обговорення, судячи з усього, фактично було проігноровано, то з громадською думкою в цілому зробити це (проігнорувати) значно важче. Просто тому що в соцмережах воно досі не вщухає.

Якщо говорити узагальнено, кияни в питанні подорожчання проїзду розділилися на два умовних табори: категоричні противники подорожчання і "ніби і не проти, але подивіться на те, що діється з транспортом".

Читайте також на УкропNews: В Румынии православные отметили 150-летие со дня рождения первого Румынского Патриарха Мирона

Ось остання думка на даний момент і є стрижневою і проскакує у багатьох.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту