Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Будапешт відреагував на паспортний скандал

Клятву на вірність іншій країні в Будапешті вважають такою, що відповідає всім правилам. А відеозапис із консульства назвали зробленим на замовлення.

Клятву на вірність іншій країні в Будапешті вважають такою, що відповідає всім правилам. А відеозапис із консульства назвали зробленим на замовлення.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто застеріг МЗС України від висилки угорського консула з Берегова через відео з роздачею паспортів. Про це в четвер, 20 вересня, повідомляє сайт угорського МЗС.

У повідомленні говориться, що Будапешт розцінить висилання угорського консула як недружній акт з боку Києва.

"Такий крок поставить відносини між двома країнами в інший вимір і не залишиться без відповіді, але Міністерство закордонних справ і торгівлі не отримувало офіційних повідомлень з цього приводу", - сказав Сійярто.

Він сказав, що відеоролик, записаний прихованою камерою в консульстві Угорщини в Берегові, був використаний в українській виборчій кампанії у спробі виграти голоси через антиугорські настрою.

Читайте також на УкропНьюс: У Черкасах люди перекрили вулицю: вимагають ремонту доріг

За словами міністра, запис, швидше за все, був зроблений та опублікований в інтернеті за чиїмось замовленням.

Він додав, що клятва про громадянство, записана на відео, відповідає всім правилам, і, відповідно, той факт, що глава МЗС України заперечив проти неї, може пояснюватися тільки внутрішніми політичними міркуваннями і майбутніми виборами.

"Подвійне громадянство - це звичайна практика в ЄС, і, відповідно, українські заперечення вказують на те, що Київ несерйозно ставиться до європейської інтеграції та вступу в НАТО", - сказав міністр.

"Уряд не дозволить українській адміністрації ще більше погіршити становище закарпатських угорців і засуджує спроби залякати їх в максимально можливій мірі", - додав Сійярто.

Сійярто також пригрозив "ще більше сповільнити" рух України в ЄС через паспортний скандал.

Читайте також на УкропНьюс: В Киеве капитально отремонтируют проспект Бандеры, работы продлятся 15 месяцев

Раніше повідомлялося, що в угорському консульстві в Береговому громадяни України отримують угорські паспорти і вимовляють присягу вірності Угорщині. Після чого їх інструктують приховувати цей факт від влади.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту