Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Бронекатери вийшли на чергування в Азовському морі

В акваторію Бердянського порту вивели перекинуті із Миколаєва катера Лубни та Кременчук. Бронекатери Лубни і Кременчук вийшли на службу в акваторії Бердянського порту. Про це у вівторок, 11 вересня, повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк у Facebook.

"З метою посилення військової присутності ВМС України в акваторії Азовського моря та недопущення незаконних зупинок суден з боку країни-агресора, що прямують в Маріупольський і Бердянський торгові порти, в Бердянському МТП був спущений на воду перший бронекатер ВМСУ в Азовському морі Лубни", - написав він.

Читайте на УкропНьюс: AMD представила нові процесори Ryzen 2000 серії: характеристики

Пізніше заступник міністра додав, що з ранку вівторка два бронекатери - Лубни і Кременчук - несуть службу в акваторії Бердянського морського порту.

Читайте також на УкропНьюс: Віталій Портников: "візиткою Яроша" вже не обдурити

Згідно з рішенням РНБО, на Азовському морі буде створене корабельно-катерне угруповання ВМС. Базуватися воно буде в Бердянську.

Малі броньовані катери типу Гюрза-М, проекту 58155, були перекинуті з Миколаєва автомобільним транспортом на нову базу Військово-морських сил України в Бердянську 8 вересня.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту