Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Бойовий корабель РФ зайшов у Чорне море: у ВМС розповіли, куди прямує судно

Російський ракетний протичовновий есмінець "Сєвєроморск", який входить до складу Північного флоту РФ, увійшов у Чорне море та прямує в порт окупованого Криму.

Російський ракетний протичовновий есмінець "Сєвєроморск", який входить до складу Північного флоту РФ, увійшов у Чорне море та прямує в порт окупованого Криму.

Раніше 24 канал повідомляв, що вранці 9 січня у Чорне море увійшов ракетний есмінець Північного флоту Росії. Такий бойовий корабель у цих водах зафіксували вперше з часів окупації Криму.

Стосовно цього судна "Сєвєроморськ" проекту 1155 – воно направляється в порт Севастополя,

Читайте на УкропNews: Курды заявили о захвате в плен 8 террористов ИГИЛ в Сирии, среди которых украинец

– заявили у відомстві.

У ВМС підкреслили, що Росія таким чином намагається посилити своє військове угрупування у територіальних водах в районі окупованого Криму.

Також, у відомстві додали, що не знають, з якою метою РФ передислоковує ракетний есмінець.

Читайте також на УкропНьюс: Якщо не повернемо Донбас протягом 2 років, далі не буде сенсу, – командир розвідників Громов

Нагадаємо, що 6 січня десантний експедиційний корабель USS FortMcHenry військово-морського флоту США вирушив до Чорного моря через протоку Дарданелли. Корабель здійснюватиме патрулювання – він може розмістити на своєму борту до 500 морських піхотинців.

Окрім того, нещодавно корабель HMS Echo H87 Королівського військово-морського флоту Великої Британії 17 грудня увійшов до Чорного моря. Вже 19 грудня корабель пришвартувався в Одесі – він пробув там кілька днів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту