Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Білорусь зміцнює кордон з Україною

Інтереси Росії, а відповідно, і військова загроза, поширюються не тільки на Україну, а й на Білорусь. Лідери білоруської опозиції висловили свої припущення про можливі плани Кремля на Білорусь.

Інтереси Росії, а відповідно, і військова загроза, поширюються не тільки на Україну, а й на Білорусь. Лідери білоруської опозиції висловили свої припущення про можливі плани Кремля на Білорусь.

Білоруський аналітик Ігар Тишкевич впевнений, що кримський сценарій захоплення Білорусі неможливий.

Читайте також на УкропNews: Почти 17 тысяч пачек сигарет, замаскированных под топливные брикеты, пытался вывезти в Чехию 53-летний житель Львовщины. ВИДЕО

"На відміну від України 2014 року у Республіці Білорусь немає структурованих впливових проросійських сил – ні в політиці, ні серед громадських організацій. Росія намагається такі створити, але Білорусь не дарма називають диктатурою", – вважає відомий блогер Тішкевіч.

Тим часом у прес-службі Білоруського державного прикордонного комітету повідомили, що на білорусько-українському кордоні з’явиться ще один прикордонний пост.

Дивіться на УкропНьюс: В РФ ушел под воду мост

"З метою подальшого посилення охорони білорусько-українського напрямку… в Мозирському прикордонному загоні сформовано прикордонний пост Наровля. З початку листопада прикордонники цього підрозділу почали охорону ділянки протяжністю понад 50 кілометрів, третина з яких пролягає по річці", – повідомили у прикордонному комітеті.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту